Клуб Спортивного Танцю «Аеліта» засновано у 1987 році.

 

Щорічно у колективі займається близько 100 дітей, молоді та дорослих. 

 

За час своєї діяльності вихованці клубу брали участь у різноманітних змаганнях різного рівня. Щорічно учасники клубу здобувають найвищі місця на Чемпіонаті Львівської області та Західної України у різних вікових категоріях. Окрім того неодноразово ставали призерами та переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань у Польщі, Австрії, Нідерландах, Чехії, Угорщині, Словаччині, Італіїї, Росії, Німеччині, Болгарії.

 

Окрім того танцювальні пари беруть участь у різноманітних концертах та шоу-програмах, приурочених до Дня міста, Дня матері, Дня незалежності та інших.

 

За час діяльності тренери КСТ «Аеліта» виховали 8 майстрів спорту, 15 кандидатів у майстри спорту.

 

Протягом 12 років керівником КСТ «Аеліта» є майстер спорту України, суддя міжнародної категорії Всесвітньої Ради Танцю, Президент Львівського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України, член президії АСТУ та представник Асоціації у Західному регіоні, директор Асоціації студій і клубів дитячого спортивного бального танцю за місцем проживання м. Львова Юрій Прочко.

 

З вихованцями клубу працюють дипломовані тренери, судді, провідні спортсмени України.

 

З метою підвищення майстерності спортсменів, удосконалення їх вмінь, а також для обміну досвідом КСТ «Аеліта» запрошує провідних спортсменів всеукраїнського та світового рівня, які проводять заняття та дають семінари.